Sny tvoří velký podíl z našeho spánku. Náš mozek v nich provádí vlastně „úklid a třídění“ vjemů a událostí, které jsme prožili nebo na které myslíme. Většina snů je tak bezvýznamná a pokud se po nich bezprostředně neprobudíme, ani si je nepamatujeme.
Některé sny však mají velkou vypovídající hodnotu. Jsou to např. velmi živé sny, na které nemůžeme zapomenout nebo ty, které se nám častěji opakují. Ukazují na naše podvědomá přání, strachy a obavy. Často se v nich zviditelní něco, co už dávno víme, ale bojíme si to přiznat nebo to vidět odmítáme.
Některé sny mohou být i prorocké, někdo zase dokáže ve spánku komunikovat s duchy, zemřelými osobami nebo s těmi, které má rád a dělí ho od nich nějaká překážka.
Ve snech se často objevují symboly, které jsou společné pro všechny lidi a vyházejí z archetypů, jako je např. had symbol zla, problémů, sexuality a pokušení. Co však přeně znamenají konkrétně ve vašem životě a daném období je již ryze individuální, protože to souvisí s vašimi prožitky a způsobem života. Sny proto mají velkou souvislost i s tím, co se ukrývá v horoskopu člověka a momentálními tranzity.

Pokud máte podobný sen a chtěli byste vědět co znamená, popište sen co nejpodrobněji a zašlete jej emailem. Znáte-li, uveďte i datum a přibližně hodinu, kdy se vám sen zdál a také svoje data narození.
Pokud dokáži sen zodpovědět, zašlu vám číslo účtu, na který zaplatíte domluvenou částku a  do dvou dnů po připsání částky na účet  vám zašlu  výklad snu emailem.
Délku textu a tím i částku si zvolte sami podle toho, jak chcete znát výklad podrobně. Cena je stejná jako u písemného zpracování horoskopu, můžete volit rozsah počtem znaků nebo přesnou částkou. 1 strana textu představuje  4000 znaků, zvolit můžete libovolný rozsah textu od 400 znaků  = 100 Kč a více.

Příklad z praxe:
Ve snu jsem byla se svým přítelem, se kterým jsme se už rozešli a říkala jsem mu, že mám rande s jedním naším známým (v reálu se mi ten muž vzhledově velmi líbí, ale považuji ho za svým způsobem zkaženého, opustil svou ženu, působí na mě jako zlý člověk..). On říkal, ať s ním nikam nechodím a jdu raději na schůzku s ním, já jsem to naplánovala tak, že ve tři se potkám s přítelem a o půl čtvrté s tím druhým mužem. Šla jsem za ním (ex – přítelem) do parku, byl den, padalo listí, on ke mně byl otočený zády a když jsem k němu přišla a podívala jsem se mu do obličeje, stala se z něj stará žena, vrásčitá, v červeným šatem, čarodějnice, Lekla jsem se, ale jen na tu ženu koukala a najednou se tam objevil ten druhý muž. Je možné že se přítel nejprve proměnil v tu starou ženu a pak v toho muže, ale tím si nejsem jistá, v každém případě, když tam byl ten muž, tak už tam přítel ani ta stará žena nebyli.

Jde hodně o sexuální motiv, muž se vám líbí, přitahuje vás jeho pudová složka, vlastně vaše pudová složka, i když rozumově víte, že byste někoho s tímto charakterem nechtěla. Nejde ani tak o tohoto konkrétního muže, jako o to, mít normální, tedy i sexuální vztah s mužem, protože s ex-přítelem ho již nemáte. Tím, že mu o schůzce říkáte, upozorňujete ho na to, že pokud nebude ve vašem životě on, najdete si někoho jiného, dáváte mu tak ještě šanci, aby se k vám vrátil, možná v něm chcete i probudit žárlivost. V dané chvíli zde jeho přítomnost funguje jako morální zábrana, sama víte, že jít do nového vztahu, kde „to nebudete cítit“ by nebylo správné, raději byste se vrátila do vztahu s přítelem a tak ke schůzce svolíte, půjdete na obě.
Podzim je znamení úbytku, odumírání, vztah již pomíjí. Je otočený zády, protože o vás již nestojí. Když se proměňuje v ženu, znamená to, že ukázal vlastnosti, které jste u něj nečekala, měl být mužem a partnerem, ale selhal, ukázal své horší já, zachoval se jako slaboch. Čarodějnice zde nepředstavuje symbol ženské moudrosti, ale spíše vnitřní proměny v něco jiného a horšího, poznala jste jeho horší vlastnosti, když vás opustil a ze vztahu vycouval. Červená barva je sexuální, ale i výstražná. Dává signál pozor, nebezpečí, některé jeho vlastnosti vás mohou nepříjemně zaskočit. Váš expřítel je podle horoskopu po citové stránce je chladný, vnitřně sevřený, možná i depresivní a tak má obecně se ženami problém. Je stejně starý a chladný jako ta stará čarodějnice. Necítí se dobře ve vztazích a neumí dobře spolupracovat, možná ani neví, co hledá, proto zůstává nakonec sám, vnitřně osamělý.