Horoskopy zvířat a věcí
Žijí s námi lidmi už po tisíciletí. Pro mnohé nejsou jen nejlepším, ale i jediným přítelem. Utrácíme nemalé částky za jejich pořízení, za veterináře, za jídlo, pamlsky nebo hračky. Ale víme, co doopravdy chtějí?

Každé zvíře je bez ohledu na rasu osobnost, která potřebuje individuální péči a přístup. Co cítí a jaké mají problémy vám neřekne žádný odborník, nedočtete se to v knihách ani v rodokmenu. Můžete se to ale dozvědět z jejich horoskopu!

Podrobnosti o nabídce horoskopů pro zvířata a plánování chovnosti se můžete dočíst na stránkách naší chovné stanice ASTRA COELI

Povahové vlastnosti, citové potřeby zvířete
Zdravotní a fyzické dispozice, vlohy pro výcvik
Kompatibilita s jednotlivými členy rodiny
Krizová období, kdy může onemocnět nebo se ztratit
Posouzení plodnosti samce i samice
Kompatibilita dvou zvířat pro společné potomstvo
Plodná období v životě kočky nebo feny
Riziková období pro březost a porod

Ukázka horoskopu  kočky

Vyprávění ze života norské lesní kočky Funny Girl Od Věže
tentokráte o tom, co se všechno může vyčíst z kočičího horoskopu

Tak tohle je můj horoskop. Já tomu ještě tolik nerozumím, jako moje panička, ale učím se rychle!

Narodila jsem se 4. prosince 2005 v Praze večer. Schválně jsem počkala, až budou všichni doma, protože okamžik narození je hodně důležitý. Je v něm zachycený celý budoucí život. A tak v té chvíli byli všichni kolem mě a s napětím očekávali můj příchod. I v horoskopu je to znát, skoro všechny planety jsou na jeho západní polovině a to znamená, že v životě nebudu nikdy sama. Vždy si budu mít s kým hrát, vždycky tu bude někdo, kdo se se mnou bude mazlit, kdo mě bude mít rád.

Ve chvíli, kdy jsem přicházela na svět, dohonila Luna právě Večernici. A to znamená hodně lásky a něhy od druhých lidí, blízké přátele zejména ženského pohlaví, takže už jsem si jistá, že v domácnosti nezůstanu jediná kočička. Planety se setkali ve znamení Kozoroha a to je stálé, vytrvalé a věrné. Takže už vím, že se na své blízké budu moci vždycky spolehnout, že mě nikdy nezradí a neodloží někam do útulku. A také mi to jednou slibuje milého kočičího ženicha, kocourka krásného a něžného, se kterým zažijeme spoustu zábavy. Kozoroh ten je také vážný. Vládne mu přísný Saturn v trigonu s mým Sluncem. I já jsem vážná. Vždyť život není jen zábava! Proto si jen tak někoho nepouštím k tělu. Když přijde návštěva, ukážu se, jak jsem krásná, zavlním ocáskem, nechám se pochválit, ale chytit ne. Mazlím se jenom s tím, s kým chci sama.

Saturn je v horoskopu ve II. domě v Lvu. A to znamená, že nebudu bohatá a rozhýčkaná kočka, ale budu mít své jisté. A že toho nebude málo. Mám k dispozici mnoho pokojů a také hodně pelíšků. Velkou kočičí vyhlídku a hodně hraček.
Když je na západě Kozoroh, na východě musí být znamení Raka. A zde mám já ascendent. To je takový bod, který ukazuje na to jak vypadám, jak přistupuji k tomuto světu. V Raku jsme my kočky domácké, držíme se domu, protože potřebujeme jeho ochranu. Míváme kožíšek mléčně bílý. To jen ty planety v Kozorohu mi do něj přimíchaly tolik černé barvy. Nejspíš aby mne ve tmě pod postelí nebylo tolik vidět!

Moje sluneční znamení je Střelec. A v kvadratuře s Uranem z IX. domu to znamená, že budu kočka do světa. Určitě se podívám i do zahraničí, konec konců už mám svůj kočičí pas. Jenom se nesmím nikam zatoulat. Dělám to hrozně ráda. Jak se pootevřou dveře na dvůr, už stojím u nich. A pak hupky hupky utíkám se kouknout co je tam zajímavého. Jenže moje paní o tom z horoskopu ví a tak mě dobře hlídá. Prý nejvíc první dva roky, pak že dám pokoj. No ještě uvidíme.

Merkur ve Štíru je zase o tom, že jsem mlčenlivá. Je to pravda, mňoukám jen občas a velmi slabě.. Ono to stačí. Panička má ve Štíru ascendent, tak pozná i bez toho, co právě chci. A také mám svá tajemství a tajné skrýše. Nosím si tam hračky. Ty náhle mizí, všichni je marně hledají, zatím co já si pod fousky myslím své. Pak se zas jednou objeví a nikdo neví odkud.
Ještě Vám o sobě prozradím, že Mars stál tehdy ve znamení Býka. A to je pevné, klidné znamení. Nejsem proto žádné třeštidlo, ale klidná uvážlivá kočka. Dlouho to trvá, než se rozzlobím, ale pak to stojí za to. Když se páníček dlouho snaží, tak mu vyhovím a rveme se. Umím seknout drápkem a kousnout jak se patří. Ale to jen, abych mu udělala radost. Ale když bude potřeba se někdy bránit – drápky mám vždycky správně nabroušené!
Aby jste věděli, panička si mě vybrala právě pro můj horoskop. Na netu se předvádí spousta pěkných koťat, ale žádné není takové jako já. Kočka, která se hodí právě do její rodiny!
Jen se koukněte její internetové stránky. Ta rozumí nejen kočkám, ale i lidem! A když budete chtít, můžete si pro svoji kočičku nechat vypracovat také takový horoskop. Nebo třeba i pro sebe!
No a kdyby jste se náhodou chtěli naučit taky sami dělat horoskopy, můžete se přihlásit rovnou do astrologické školy!

Horoskopy věcí a událostí

Také každá věc i událost má svůj okamžik vzniku, a proto i svůj vlastní horoskop. Patrně nebudeme sestrojovat horoskop pro hrneček na kávu, ale na druhé straně – proč ne? Pokud ho třeba míníme jako dárek, který má někoho potěšit. Jestliže se jedná o drahé věci, stavby nebo důležitá životní rozhodnutí, jako je soudní spor, založení firmy nebo rozvod, pak se investice do horoskopu mnohonásobně vrátí. Dům potřebuje mít pevné základy a tak termín zahájení stavby nebo kolaudace mohou být tím nejjednodušším způsobem, jak stavbu zefektivnit.

Říkáte si, že je to hloupost, že to přece nemůže fungovat? Proč ne?? Každá věc je složena z menších a ještě menších prvků až k atomům a elementárním částicím. Pokud si ještě vzpomínáte na hodiny fyziky, struktura atomu se až nápadně podobá struktuře ve vesmíru, jen v centru je místo protonu Slunce a elektrony na orbitech jsou nahrazeny planetami. Také silová pole mezi částicemi jsou jen obdobou těch, kterými se řídí celý vesmír. Všechno v něm má své místo čas, nic není náhoda, vše podléhá stejným zákonitostem.

Máme-li možnost vybrat si sami vhodný termín pro koupi auta nebo stavbu domu, pro založení nové společnosti, můžeme si tak ušetřit čas a předejít mnoha problémům. Již vhodným datem můžeme značně prodloužit životnost věcí či úspěšnost projektů. A vymezením kritických období můžeme snadno a efektivně plánovat. Například horoskop auta vytipuje, kdy bude auto potřebovat servisní zásah a kdy je lépe s ním ani nevyjíždět, protože by mu hrozila nehoda.