Dárkové  horoskopy a certifikáty

Hledáte ideální dárek ke svátku, narozeninám, Vánocům nebo dokonce ke svatbě?

Místo věcí, na které pak bude na poličce tiše padat prach, darujte něco opravdu užitečného! Nahlédnutí do vlastní budoucnosti může člověku ulehčit mnohá rozhodnutí a také připravit se  – nebo ještě lépe  – předejít těžkostem, které by mohly na této cestě číhat.

Pokud jedete na dovolenou, berete si sebou mapu, plán cesty nebo alespoň navigaci. Na cestu životem se však každý vydává doslova naslepo, přestože už má dávno osudem vyznačené možné trasy..

Darujte proto svým blízkým horoskop v podobě osobního sezení s astrologem nebo možnost nechat si vypracovat horoskop písemně podle vlastního zadání. Věřte, že k tomuto dárku se bude vracet ještě po letech…
Dárkový poukaz můžete mít i na numerologický rozbor nebo rozbor jména a osudu, který nositeli přináší..

Horoskop můžete také použít jako zajímavý a užitečný dárek. Vyberte si třeba horoskop vypracovaný pohádkovou formou. Následující ukázka upozorňuje rodinu na možnost narození dalšího dítěte:

Ukázka pohádkového horoskopu
Když Honza získal princeznu a stal se králem, nikdo se mu už hloupý Honzo říkat neodvážil. Všichni už říkali hrdě „náš král Jan“. Král Jan dal postavit nový hrad a na něm moudře vládl i s královnou. Královna Jana byla neobyčejná žena. Moudrá i laskavá, silná i tolerantní, krásná a vznešená.Měli dvě dcery. Ta nejstarší byla nejkrásnější v celém království. Měla tak dobré srdce, že ji všichni kolem ní přesvědčovali, aby také myslela více na sebe.
Mladší dcera byla dračice. Od malinka se s rodiči hádala a odmlouvala. Ale byla také velmi samostatná a průbojná. Chytrostí se jí nikdo v království nevyrovnal. A tak její rodiče věděli, že se v životě neztratí a že se o ni nemusí bát. Každého draka nebo nepřítele by přemohla sama, nemusela by čekat na nějakého zachránce.
Král s královnou si však ještě přáli syna, následníka trůnu a dědice. Ale ten dlouho nepřicházel. A když už mysleli, že jsou příliš staří a žádné další děti mít nebudou, zavítal na jejich hrad hvězdopravec. Po nocích hleděl do hvězd, počítal, kreslil a pak pravil: „Brzy zasvítí nad královskou zemí planeta Jupiter. Královna počne a narodí se jí třetí dítě, které se stane pro celé království požehnáním“.
Král s královnou tomu moc nevěřili, ale pak jednou začala na obloze zářit veliká hvězda, až lidé udiveně vycházeli ze svých domovů a jako očarováni si na ni ukazovali. Šeptali, že je to znamení, že se v království určitě něco stane. A stalo se. Brzy královští trubači ve svátečním vyjeli do ulic, aby lidu oznámili, že královna je v požehnaném stavu …