Kurz  Automatická kresba a práce s intuicí
 1. část  –  základy automatické kresby
Brno Srbská 53, léto nebo podzim 2024 – termín bude upřesněn 
mapování geopatogenních zón a energií v prostředí, energii rostlin a potravin, diagnostika zdraví člověka a nápravu zdravotních obtíží

2. část    – duchovní energie a vztahy
Brno Srbská 53, léto nebo podzim 2024 – termín bude upřesněn
zobrazování energií v čakrách, duchovní  úroveň člověka,
energetické vazby ve vztazích a jejich náprava, ochrana před negativními událostmi a lidmi,
smíření nebo rozpojení ve vztazích, přitahování si věcí, událostí nebo lidí do života

Kurz je určen i pro naprosté laiky, nepotřebujete umět malovat!
Obě části jsou nezávislé, přihlásit se můžete na jeden nebo na oba podle vašeho zájmu.
Součástí kurzu je i písemný materiál s krátkou teorií a ukázkami kreseb.
Kurz bude proložený meditacemi, které nám pomohou lépe se naladit a využívat mimosmyslového vnímání.

Cena 1.400 Kč za jednotlivý seminář, platba na místě nebo dopředu přes BU,
přihlášky posílejte emailem, místo a popis cesty viz kontakt

Automatická kresba vzniká vypnutím vlastní mysli – vůle a naladěním se na jiný objekt, většinou člověka nebo zvíře. Ten nemusí být ani přítomen, vnímavý člověk se dokáže napojit i na dálku. Z etických důvodů by k tomu měl mít pochopitelně také  souhlas dotyčné osoby.

Při automatické kresbě je ruka vedená podvědomým. Ten, kdo kreslí, je tedy v podstatě pouze prostředníkem, něco jako médiem, které předává získané informace prostřednictvím ruky na papír.

Automatická kresba prozradí momentální energetický stav objektu zkoumání a to na úrovních energií, které však mají přímou souvislost s činností orgánů a tím i se zdravím. Na kresbě se často projeví i nerovnováha, kterou člověk zatím nevnímá jako chorobu, ale která by se mohla v budoucnu takto projevit. Využívá se proto i jako diagnostická metoda v preventivní péči o zdraví.

Terapeutická automatická kresba se slouží k vyladění energie v oslabených orgánech, čakrách či meridiánech, přičemž používáme i působení energetické délky barev, energie diagnostikovaného, terapeuta, zářičů či dokonce skupinové terapie malováním.
Automatická kresba prozradí i psychické vyladění člověka, směr jeho uvažování, úroveň duchovního života, odhalí přítomné duchovní bytosti, které mu v životě pomáhají nebo naopak negativní astrální bytosti a duše, které jsou na něj napojeny. Pomocí kresby můžeme negativní vlivy odstranit a naopak si přitáhnout pozitivní ochranu, energii a tím i zlepšit svůj osud. K tomu je však nutná dlouhodobější práce na sobě samém.

Automatickou kresbou lze rozpoznat také energetické sladění v partnerském vztahu či ve vztazích obecně. Prozradí, zda je vztah založený na sexu, materiálních výhodách, duševním souznění, duchovním propojení nebo zda se jedná o srdeční záležitost. Kresbou i jinými metodami pak můžeme tento vztah dále ovlivňovat směrem k vzájemnému souznění.
Automatická kresba ukazuje energie v daném okamžiku. Po nějaké době se tedy může změnit vlivem toho, že se v životě posouváme. Funguje i jako samostatný zářič. Pokud do ní vkládáme svoji energii, pomůže nám pozitivně ovlivnit realitu.