Typy horoskopů a jejich ukázky

Horoskop – jízdní řád naším životem
Když se vypravujeme na dovolenou, většinou ji plánujeme řadu týdnů nebo dokonce měsíců dopředu. Zajistíme si letenky nebo lístky a přesně víme, odkud a kdy náš spoj odjíždí. Informujeme se o počasí a ubytování a podle toho sbalíme příslušná zavazadla. Jedeme-li vlastním autem, nastudujeme trasu cesty, abychom věděli, po které silnici pojedeme a kde máme odbočit. A tolik úsilí vyvineme jen kvůli jednomu či dvěma týdnům dovolené!
Jen málokdo je takový dobrodruh, že se prostě sbalí, jde k nejbližšímu nádraží a nastoupí do prvního autobusu nebo vlaku. Jen málokdo stojí u silnice a čeká, kdo mu zastaví, aniž zná přesně cíl své cesty. A neznám nikoho, kdo by takový postup zvolil, jestliže má již rodinu a malé děti. Smějete se, zdá se vám to absurdní? Vy byste se na takovou dovolenou nevypravili? Patříte do té první kategorie, která si vše dopředu naplánuje? Pak se přestaňte smát. Jestliže za slovíčko „dovolená“ dosadíte slovo „životní cesta“, pak jste to možná i vy. Lidé si plánují ve svém životně nejrůznější věci a přitom si ani nezjistí, jestli je život povede právě touto trasou. Neznají smysl a cíl své životní poutě, jen se nechávají unášet proudem, který je občas někde vyhodí.
Ti cílevědomější se často derou proti proudu, bojují s víry a zdolávají slepá ramena. Někteří lidé dokáží využívat své intuice, která jim napoví, kdy je ta správná doba pro určitý krok.

Horoskop je něco jako jízdní řád. Pomůže nám vyhledat smysl a cíl cesty našeho života. Řekne nám, kterou z cest se můžeme ubírat a jaké překážky na této cestě pravděpodobně potkáme. Je to jako vědět, kdy nám jede vlak a z kterého nádraží.  Kde a kdy budeme přestupovat, zda musíme spěchat, aby nám neujel přípoj a kdy máme naopak čas si jít koupit něco dobrého a na lavičce si přečíst noviny.

Různé typy horoskopů:

Osobní horoskop
Zdravotní horoskop
Prognostický
Karmický horoskop

Dětské horoskopy
Vývojové mezníky dítěte
Výběr povolání

Partnerské horoskopy
Svatební horoskopy
Erotické horoskopy
Plodnost a početí
Partnerská krize

Firemní horoskop
Rozbor firmy
Posouzení podnikání
Termíny pro zahájení
Výber zaměstnance
Firemní akce

Horoskopy zvířat
Povahové vlastnosti
Zdravotní problémy
Výběr zvířete
Výstavní termíny
Termíny pro krytí

Horoskopy můžete i běžně kombinovat. Třeba osobní s prognozou nebo partnerský s vývojem vztahu. Horoskopy můžeme probrat pri osobním sezení, na dálku nebo si můžete zadat vypracování písemnou formou. Na stránce věnované poradenství se o tom dočtete více včetně ceníku.
Ukázky horoskopů:
Dětský horoskop – chlapec Oliver
Dětský horoskop – dívka Laura
Horoskop pro výběr povolání
Dětský horoskop – chlapec Sebastian
Partnerský horoskop