Chcete se naučit astrologii z pohodlí  vašeho domova? Nemáte čas o víkendech, nechce se vám nebo nemáte ani možnost někam dojíždět a přitom toužíte ovládnout tuto královnu věd? Ať už jste úplní začátečníci nebo se v základních pojmech vyznáte, jenom je neumíte dát dohromady,  kurz večerní astrologie je ušitý na míru právě pro vás! 

Kurz začíná 6. září 2022 1x týdně vúterý od 18.30 do 20.30 hodin.

Osnovy  a cena jsou shodné s řádným studiem seminářů Moderní astrologie.
Jedná se tedy o  15 seminářů Základy astrologie, přičemž každý seminář bude rozdělen  do 4 úseků.
Ke každému semináři dostanete dopředu skripta, ve kterých je látka dopodrobna vysvětlena. Samotné webináře slouží  k vysvětlování látky, probírání otázek a zejména procvičování na příkladech. 

Mnoho lidí astrologii již nějakým způsobem studovalo, ať už samo z knih, informací na webu nebo absolvovalo astrologické kurzy. Škola Moderní astrologie je však zaměřena na aktivní zvládnutí látky, studenti  probíraná témata ihned online procvičují na vlastním horoskopu pod vedením zkušeného lektora a tak ji mohou používat již od 1. lekce ve svém vlastním životě.

K účasti na webináři přitom nepotřebujete žádné speciální znalosti nebo stahovat nějaký program.   Stačí vám libovolný počítač a připojení na internet. Na svůj email dostanete před každou lekcí link, na který se připojíte přes libovolný webový prohlížeč.  Na svém vlastním počítači pak vidíte probíranou látku a můžete hovořit s lektorkou i jinými studenty.
Pokud se některého webináře nebudete moci zúčastnit, obdržíte zvukovou nahrávku, podle které  pak můžete látku, která vám unikla, dostudovat ze skript sami.

Přihlásit se můžete již nyní. Stáhněte si přihlášku, vyplňte ji v některém textovém editoru a zašlete na kontaktní email. Úhradu za prvních pět  seminářů, to je 20 večerních lekcí, ve výši 6.000 Kč je nutné zaslat před zahájením kurzu. Můžete si také předplatit celý ročník, 10 seminářů – 40 večerních lekcí za částku 11.000 Kč.